Na míru

Tvorba webových stránek

Ukázky

Vytvořené weby

S tvorbou webů mám bohaté zkušenosti. Převážně tvořím pro menší lokální projekty a pomáhám jim s celkovým marketingem a reklamou. Na větší projekty mám spolehlivé programátory.

Měsíční statistika

0

Spravovaných webů

0

Obrat bez DPH

0

Unikátní návštěvnost

0

Utratíme na reklamách

Obklady kuchyně

Stylové keramické desky a obklady.

Poličská stavební

Zavedená stavební firma z Poličky.

Bobocafé

Kavárna co peče dorty v srdci Litomyšle.

Veronika Bobková

Velmi šikovná fotografka z Prahy.

Bydlení v Krkonoších

Web pro developera bytových domů.

Lavagrillrock

Distributor grilovacích lávových kamenů.

Nailpro Czech

Nadnárodní šampionát v nail care.

Catering jana

Špičkový catering a koordinace akcí.

Benetauto

Specializovaný servis z Brna.

Cemux

Distributor nábytkového kování.

Inkancl

Vybavení do kanceláří a restaurací.

Barbershop

Web vytvořený v rámci tréninku.

Specifikace k webu

Není web jako web, aby stránky plnily svůj účel, tak je potřeba vymyslet originální design, správnou strukturu, stránky musí být rychlé, responzivní a je potřeba myslet i na údržbu a zabezpečení.

Propracovanost

Všechny moje weby jsou do detailu propracované. Správné kontrasty barev, použitelnost, přehlednost, vypíchnuté ty nejdůležitější informace. Jde o to, aby web na první dobrou návštěvníka zaujal.

Responzivita

Responzivita je náklaná, časově náročná a hodně tvůrců ji podceňuje. Ve výsledku je hezký web pro počítače, ale již se zapomíná na mobily nebo tablety, což je v dnešní době klíčové.

Moderní

Moje weby jsou moderní, čisté a až v minimalistické podobě. Díky mému přístupu a průběžným úpravám vám web vydrží mnoho let. Aktivně sleduji nejmodernější trendy.

Zabezpečení

Bezpečnost až na prvním místě. Dělám aktivní zabezpečení a aktualizace v souladu s vývojem nových virů a celkově malware. Zároveň dodržuji postupy pro případné napadení, jako jsou zálohy. Pokud by se mi něco stalo, můj advokát má kompletní přístupy a instrukce s dalším postupem.

Správná struktura

Ovládám bravurně SEO, což mi dává možnost správně strukturovat web po technické stránce, aby byl viditelný pro vyhledávače. Správně vyplněné všechny html tagy jako je title, description, nadpisy (h1, h2) atd.

Funkčnost

Vše dlouhodobě funguje jak má, nic se vám po chvíli nerozsype a nezačně vykazovat errory. O weby se aktivně starám, čímž docílím skvělé rychlosti, zabezpečení a stránky jsou aktuálně optimalizované.

Recenze

Jak mě hodnotí klienti?

Nejste si jistí, zda jsou recenze reálné? U všech recenzí je kontakt na web či majitele, stačí klienty obvolat a zeptat se na osobní názor.

Pana Adama Pražana jsem oslovila kvůli úpravě webových stránek, které jsem převzala. Když se na vše podíval, tak mi nabídl dvě možnosti. Upravit ty stávající, ale nebude to optimální, nebo zcela nové, funkční a moderní.

  • Po velkém přemýšlení jsem se rozhodla pro nový web a jsem za to neskutečně ráda. Jsou přesně dle mých představ, krásné, funkční a přehledné. Vzhledem k tomu, že se jedná o nehtový šampionát, tak jsem měla obavy, jak chlapovi budu vysvětlovat své představy 🙂 ale… pan Pražan přesně pochopil co po něm požaduji a byl mi 24/7 k dispozici, když jsem potřebovala cokoliv poupravit. Je neskutečně vnímavý, komunikativní a především opravdu velký profesionál. Moc děkuji za rychlost při tvorbě stránek. Pana Pražana rozhodně doporučuji nejen pro začínající firmy, ale i pro ty stávající.

S Adamem Pražanem naše firma spolupracovala na kompletní tvorbě nových prezentačních stránek naší společnosti. Původní stránky byly z roku 2008 a již bylo třeba pojmout nové stránky moderním a svěžím způsobem.

  • V průběhu prací, jsme vznášeli další a další požadavky na doplnění webu. (Např. vložení více než 200 fotografií našich referencí) I přes původní dohodnutý rozsah Adam vše bez zbytečných odkladů zpracoval.
    Po dokončeni webu Poličské stavební s.r.o. jsme se na Adama ještě obrátili s vytvořením další karet na prodej našich bytů. Toto již bylo v době kdy pan Pražan nepřijímal skrz Vánoce nové klienty. I přes to nám karty profesionálně zpracoval. Nyní pracujeme na novém E-shopu a již máme jasno, na koho se obrátit. Adama doporučuji.

Web hotový?

Následná spolupráce

U 95% klientů navážeme i s následnou spoluprací, kde pomáhám web aktivně rozvíjet, vymýšlím marketingové strategie a starám se o reklamu.

Správa a rozvoj webu

Weby i po dokončení průběžně upravuji a doplňuji s rozvíjejícím se podnikáním klienta. Zároveň dělám pravidelné aktualizace, zálohy webu a optimalizuji rychlost načítání.

Marketing

Web je nástroj, který je potřeba správně používat, aby plnil svojí funkci. Svým klientům pomáhám s vymýšlením různých strategií a následnou aplikací.

FB / IG reklama

Reklama na sociálních sítích dokáže být velmi efektivní pro spotřební produkty nebo jako doplněk k PPC. Jedná se o velmi účinnou reklamu, pokud se správně uchopí.

K tématu píšu články

Nejen, že stavím na zakázku weby pro své klienty, ale zároveň se snažím vzdělávat i širší okolí.

Jak a proč udělat zálohu webu

Jak a proč udělat zálohu webu

Za svoji praxi jsem se setkal pouze s málo případy – klienty, kteří dělají pravidelné zálohy webu. Je pravda, že…

1280 718 Adam Pražan